KONST / Litografier / Färglitografi 11482504
nr 1148 2504
Färglitografi
Lars Forsman, Waxholm I, signerad och numrerad 45/210, motivet: 35x45 ca
Kondition: skadad ram
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 december 2017
kl 18:01:10
1/12 18:54:56
100 kr
4/12 00:37:23